این آموزش ویدیویی، جلسه نهم از سری آموزشهای مجازی 3dsMax2017 میباشد که به طور رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است تا با نحوه ی تدریس و کلیت این دوره ها آشنا بشوید. در این جلسه به طور کامل و با مثال در مورد Pivot Point , Array صحبت میشود. در ادامه با پلاگین قدرتمند 3DArray و ArrayRandomizer آشنا میشوید. و در انتها به مدلسازی یک پنکه سقفی با…
در این آموزش ویدیویی، با طرح جالب ShapeMap در 3dsMax 2017 آشنا میشوید. به کمک این طرح میتوانید به راحتی از مدلهای دوبعدی برای ساخت بافت و نقشه های دلخواه استفاده کنید. مدرس: یونس بنا حجم فایل: 95 MB برای دانلود آموزش، کلیک کنید. برای دانلود Brush و Shape های استفاده شده در این آموزش، کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشهای مجازی، کلیک کنید. آموزش مجازی- آموزش Vray-…
جلسه اول از آموزشهای مجازی 3dsMax به شکل رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. در این دوره کاملا با این نرم افزار قدرتمند جهت مدلسازی در حیطه ی معماری و دکوراسیون داخلی، آشنا میشوید. مدرس: یونس بنا برای دانلود آموزش، کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشهای مجازی، کلیک کنید. آموزش مجازی- آموزش Vray- آموزش 3dsmax- آموزش Lumion- آموزش پارامتریک- آموزش Postproduction
این آموزش ویدیویی، جلسه اول از آموزشهای مجازی Adv.Modeling میباشد که به شکل رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده شده است. مدرس: یونس بنا برای دانلود آموزش، کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشهای مجازی، کلیک کنید. آموزش مجازی- آموزش Vray- آموزش 3dsmax- آموزش Lumion- آموزش پارامتریک- آموزش Postproduction
این آموزش ویدیویی، بخشی از جلسه ی 5 از آموزشهای مجازی Adv.Modeling میباشد که به شکل رایگان برای علاقهمندان به اشتراک گزاشته شده است. در این آموزش با نحوه ی ساخت نمای ساختمان با تکنیک Edit Poly و استفاده از الگوهای سیاه سفید برای Opacity آشنا میشوید. مدرس: یونس بنا برای دانلود آموزش، کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشهای مجازی، کلیک کنید.
در این آموزش ویدیویی با نحوه ی تایپ فارسی در 3dsMax آشنا شده و ذخیره کردن متریالها و بارگذاری آنها را فرا میگیرید. در آخر با بستن یک کادر مناسب و استفاده از Golden point آشنا میشوید. مدرس: معین همتی برای دانلود ویدیو، کلیک کنید.
در این آموزش ویدیویی، نحوه ی ایجاد دیوارهای مواج در 3dsMax را فرا خواهید گرفت. مدرس: یونس بنا برای دانلود ویدیو، کلیک کنید.
در این آموزش ویدیویی، دلیل تفاوت کد رنگی در فتوشاپ و 3dsMax را به دلیل Gamma متوجه شده و خواهید آموخت که چگونه دقیقا رنگ مورد نظر را در 3dsMax استفاده کنید. مدرس: یونس بنا برای دانلود ویدیو، کلیک کنید.
در این آموزش ویدیویی، با پارامترهای اصلی دوربین فیزیکال موجود در 3dsMax آشنا میشوید. این پارامترها عبارتند از: Focal Length F.Number , Aperture Shutter and Shutter speed ISO در ضمن با ایجاد حالت و افکت های Depth of field و Motion blur آشنا میشوید. مدرس: یونس بنا برای دانلود ویدیو، کلیک کنید.
در این آموزش ویدیویی، به کمک نقشه ی Cad یک کلاه فرنگی را در 3dsMax مدلسازی میکنیم.این آموزش، بخشی از سمینار مشترک بنده با دوستان عزیزم، محمدرضامحسنی و امیرحسین امام جمعه میباشد. کیفیت: Full hd مدرس: یونس بنا برای دانلود ویدیو، کلیک کنید.

اطلاعیه

 یونس بنا

 

جدیدترین مطالب

«
»